Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Servis domácich spotrebičov
Oprava a servis spotrebičov

ELEKTROHELP - MIRIMA s.r.o.   BRATISLAVA

Oprava a servis spotrebičov, predaj náhradných dielov

Značky:  Sirius, Ardesia, Teka, Thor, Kuppersbusch, Fagor, De Dietrich, Beko, Siemens, Bosch, Blomberg, Nardi, Foster, Candy, Hoover, Indesit-Ariston, Panasonic, Amica, Haier, Philco, Romo,  Brandt, Akay, Rosieres, Ardo,  LG,  Romo,  Electrolux, Whirlpool, Zanussi, Eurotech, Ignis  a mnohé iné.

 

Prevádzame servis v rámci Bratislavy a okolia cca 40 km. Servis robíme nielen pre občanov, ale aj pre mnohé firmy , dovozcov spotrebičov, internetové obchody.

 

Na uvedené, a mnohé dalšie značky, poskytujeme pozáručný servis a na niektoré záručný. Naši technici sú školení priamo výrobcami. Kvalita je pre nás neoddeliteľnou súčasťou každodennej činnosti, ktorá sa ako základný stavebný kameň firemnej filozofie odráža v spoľahlivosti a dlhej životnosti svojich výrobkov - jasná výhoda pre užívateľov. Zároveň si u nás môžete objednať zapojenie nového spotrebiča a uvedenie do prevádzky. Pokiaľ máte záujem, môžete si u nás objednať náhradný diel.

 

Adresa prevádzky :   Elektrohelp - Mirima ,  Stavbárska 38, 821 07  Bratislava – Vrakuňa,  /budova Pentagon ľudovo zvaná/ Vchod od Hradskej.

Na túto adresu môžete poštou zasielať svoje spotrebiče za účelom opravy, alebo nás osobne navštíviť.

Predaj náhradných dielov a elektrospotrebičov,  príjem  spotrebičov do opravy zabezpečujeme v našej prevádzke v  pracovných dňoch počas otváracích hodin.

Pondelok, streda, štvrtok  od 11,00  - 16,00 hod

Utorok a piatok   zatvorené, môžete nás navštíviť na Jungmanovej 2, Petržalka, predajňa -showroom kvalitných spotrebičov Teka, Kupersbusch, Gorenje a Sirius.

Zákazky, ktoré sa vykonávajú u zákazníka,  prijímame telefonicky od 10,00 do 17,00. K zákazníkovi sme ochotní ísť aj v neskorších popoludňajších hodinách.

Kontakt  : 02/622 45 789 ,   mobil: 0905 513 111,   náhradné diely, obchod: 0902 40 50 50

e-maildispecer@elektrohelp.skobchod@elektrohelp.sk